Patologia w Sejmie

Opublikowano: 01.12.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 976

Z każdym kolejnym posiedzeniem sejmu jest coraz gorzej. Takiej patologii i chamstwa jeszcze nie było. Oto żenujący spektakl pt. „Sejm wariatów”.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Stanlley 01.12.2023 12:43

    No bez jaj – toż się obudził. To nie są wariaci – oni chcą byśmy tak myśleli bo głupotę albo wariactwo można wybaczyć. To są niezłe cwaniaki. Ale… to się nie skończy panie Suwerenny póki ludzie wybierają zawodowych kłamczuchów – dlatego ważne jest by przypominać by głosować na zwykłych ludzi, nie na partie telewizyjne bo oni są na smyczy i są ustawieni by nas gnębić…. Ważne jest zachęcanie zwykłych ludzi by się angażowali. Samo narzekanie nie ma wielkie wartości…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.