Ostre wypowiedzi wyborców PiS i PO

Opublikowano: 21.09.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1106

Rząd Tuska w razie wojny był gotowy oddać połowę Polski. Plan użycia Sił Zbrojnych, zatwierdzony przez ówczesnego szefa MON Klicha zakładał, że samodzielna obrona kraju potrwa maksymalnie dwa tygodnie, a po siedmiu dniach wróg dotrze do prawego brzegu Wisły” – podał do wiadomości szef MON-u Mariusz Błaszczak. W tej sondzie ulicznej zapytano Polaków, co o tym wszystkim myślą. Bo niezależnie od politycznych sympatii sprawa ta daje do myślenia…

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Drnisrozrabiaka 22.09.2023 00:02

    “samodzielna obrona kraju potrwa maksymalnie dwa tygodnie,” – no nie ! My oddamy (w te 2 tyg) dodatkowo krew z 30 mln Polaków- pokażemy im jak się walczy! Będą tu nas straszyć! Jak Adam Krzyśkiem wsiądzie do abramsa i się rozpędzą (a abrams się nie rozkleji) to dojadą nawet 50 kilometrów za linię frontu! Będą mieli wspaniały pomnik na Westerplatte!

  2. Drnisrozrabiaka 22.09.2023 08:26

    Tam w wideo Błaszczak w stroju w stylu a la “zelenski” – już Morawiecki tak łazi. Ale oni walczą! Szkoda , że ludzi z Sejmu nie wezmą na pierwszą linię aby pokazali męstwo, i styl.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.