Ostatni więzień polityczny?

Opublikowano: 23.11.2019 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 187

https://www.youtube.com/watch?v=-CGszm7jnk4

Mateusz Piskorski był jedyną osobą, którą oskarżono o kształtowanie opinii publicznej w Polsce. Został zwolniony z aresztu, w którym przebywał trzy lata, wyłącznie dzięki wsparciu bliskich, rodziny, gdzie musiano wpłacić 200 tys. kaucji za jego wyjście. Sprawa cały czas się toczy przed Sądem Okręgowym w Warszawie. Zakazano mu kontaktu z 60 świadkami, głównie jego działaczami i aktywistami, z którymi przez lata współpracował w partii Zmiana, której był współzałożycielem. Osoby te pozbawione są bieżącego kontaktu z Piskorskim, tym samym jest on wykluczony z życia publicznego. Jest to pod sankcją, gdyby się spotykał z tymi osobami, mógłby z powrotem wrócić do więzienia.Na wniosek prokuratury pozbawiono opinię publiczną informacji dotyczących całej sprawy Mateusza Piskorskiego.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o