Oni tam są? 40 000 ludzi na Księżycu?

Opublikowano: 28.08.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 210

Czy analiza 125 zdjęć z Księżyca przemawia za tym, że są tam miasta i bazy nieznanej nam cywilizacji? Gdzie podziały się filmy kręcone przez członków Apollo 11? Czym jest tak naprawdę jest tajemnicza wieża o wysokości przeszło 4 km? Czy szereg potwierdzeń przez osobistości świata astronomów, przemawia za istnieniem jakiegoś inteligentnego życia na naszym satelicie? Co widział na Księżycu Adamsky? Gdzie są zdjęcia wysokiej rozdzielczości z sąd i orbiterów księżycowych?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o