Odgryzł ucho pasażerowi na pokładzie samolotu

Opublikowano: 23.09.2020 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 844

Pijani Brytyjczycy na pokładach samolotów to zmora załóg i pasażerów wielu linii lotniczych. Nie inaczej było na pokładzie samolotu lecącego w czwartkowy wieczór z Birmingham na Majorkę, gdzie mocno wstawiony Brytyjczyk stracił nad sobą kontrolę po odmowie sprzedaży alkoholu i gdzie wdał się z innym pasażerem w nietypową bójkę.

29-letni Brytyjczyk zaczął sprawiać problemy w momencie, gdy załoga odmówiła mu sprzedaży alkoholu. Mocno pijany już mężczyzna starał się nawet w pewnym momencie na własną rękę szukać trunków w pokładowej lodówce, a później wypił drinka innego pasażera. Nic więc dziwnego, że po wylądowaniu załoga zawiadomiła lokalną policję Guardia Civil, żeby zajęła się niesfornym pasażerem.

Co ciekawe, do bójki na pokładzie samolotu doszło już po wylądowaniu i po wezwaniu policji. Pijany Brytyjczyk zaatakował innego pasażera, również Brytyjczyka, i to w momencie, gdy hiszpańscy funkcjonariusze spisywali zeznania członków załogi. Aresztowany 29-latek nagle rzucił się na współpasażera i… odgryzł mu kawałek ucha. Po tym incydencie napastnik został powalony na ziemię i wyprowadzony z samolotu.

„29-latek został aresztowany pod zarzutem uszkodzenia ciała [innego pasażera – przyp.red.] w następstwie incydentu, do jakiego doszło na pokładzie samolotu, który właśnie wylądował na lotnisku w Palmie. Załoga samolotu z Birmingham poprosiła nas o pomoc w czwartek wieczorem po problemie z pasażerem, któremu odmówiono sprzedaży alkoholu podczas lotu. Mężczyzna, który był pijany, zignorował instrukcję załogi i w pewnym momencie próbował nawet otworzyć lodówkę z alkoholem, a później wypił drinka innemu pasażerowi. Gdy oficerowie spisywali przy wejściu do samolotu szczegóły tego, co się wydarzyło, zobaczyli, że w środku doszło do bojki”.

Autorstwo: Marek Piotrowski
Zdjęcie: albert22278 (CC0)
Źródło: PolishExpress.co.uk


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.