Niebezpieczne petrodolary

Opublikowano: 01.07.2023 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 983

Dakotą Północną wstrząsnęła rewolucja. Ten niegdyś ubogi stan stał się epicentrum naftowej gorączki, gdy odkryto tam potężne rezerwy ropy i gazu łupkowego. Rozpoczęcie wydobycia w 2008 roku zmieniło wszystko. Rdzenni mieszkańcy znaleźli się w matni, zdani na łaskę polityków zachłyśniętych petrodolarami.


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Drnisrozrabiaka 02.07.2023 02:31

    Tak jest, chrońmy ich tipi (namioty) a w Polsce zamykajmy kopalnie, bo rdzenni mieszkańcy, zamieszkujący tereny dawniej Krakowa aż po Berlin powrocili w dużej ilości, bo aż 5 mln w tamtym roku. 🤣

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.