Nie chcą ujawnić informacji o UFO

Opublikowano: 04.12.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 741

Deep State nie chce ujawnienia tajemnicy UFO – wynika z słów zespołu amerykańskich parlamentarzystów, którzy wspierają projekt Disclosure. Lobby parlamentarne usiłuje zmienić ustawę, która nakazywałaby m.in. zwrot obiektów UFO będących w posiadaniu specsłużb czy wielkich koncernów.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. replikant3d 04.12.2023 19:10

    Bo wyszłyby na jaw tajne programy kosmiczne i ludziska dowiedzieli by się że są ,,frajerami,, finansującymi zachcianki kosmiczne bogatych…i że jesteśmy trzymani w totalnym zacofaniu technologicznym…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.