NATO wezwało ambasadorów Rosji

Opublikowano: 21.02.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 325

Odcinek rozpoczyna się od zagadkowej śmierci Aleksieja Nawalnego, wokół której narasta międzynarodowe napięcie. W tle słychać echa niepokoju w Moskwie i zastanowienia nad rolą polityków w „autopsji” tej sprawy. Następnie przenosimy się do Polski, gdzie Jarosław Kaczyński stoi w obliczu krytyki za nie spełnienie oczekiwań, pomimo wcześniejszych sukcesów swojej partii. W międzyczasie, protesty rolników rysują obraz społecznego niezadowolenia, a debata o 35-godzinnym tygodniu pracy pokazuje zmiany w podejściu do pracy i wydajności. Całość składa się na obraz współczesnych wyzwań politycznych i społecznych, zmuszając do zastanowienia nad zaufaniem, prawdą i manipulacją w dzisiejszych czasach.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.