Chcą likwidacji gotówki dla… klimatu

Opublikowano: 18.05.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 819

Globaliści-klimatyści planują dla nas świetlaną przyszłość. Chcą zlikwidować gotówkę pod pretekstem troski o klimat i środowisko.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Katarzyna TG 18.05.2024 22:19

    Ciekawe czy ktoś policzył jaki “ślad węglowy” mają cyfrowe zabawki z piaskownicy pani Lagarde i tej drugiej, Urszulki von der Lie. Począwszy od fabryki w której powstają płyty główne serwerów aż po “zieloność” dostawcy prądu.

  2. rozrabiaka 18.05.2024 23:53

    No ja myślę że ta gotówka już się długo nie ostanie. Oczywiście dla wygody do każdej transakcji będzie doliczone 5 procent za korzystanie z kart maest. I tej drugiej – pieniążki będą płynąć do bratniego, cierpiącego narodu amerykańskiego

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.