Media i administracja USA znów podsycają covidową panikę

Opublikowano: 06.09.2023 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3699

Joe Biden zacznie ponownie nosić maski w pomieszczeniach po tym, jak jego żona Jill uzyskała pozytywny wynik testu na obecność COVID-19, ogłosiła we wtorek sekretarz prasowa Białego Domu Karine Jean-Pierre.

„Wczoraj wieczorem prezydent Biden ponownie uzyskał wynik negatywny na obecność COVID-19, a dzisiaj ponownie uzyskał wynik negatywny. Nie ma żadnych objawów” – powiedziała Jean-Pierre reporterom podczas konferencji prasowej w Białym Domu. „Jeśli chodzi o kroki, które podejmuje, ponieważ prezydent był wczoraj z Pierwszą Damą, będzie nosił maskę w pomieszczeniach i w pobliżu ludzi, zgodnie z wytycznymi CDC, jak to miało miejsce w przeszłości, prezydent zdejmie maskę, gdy zachowa odpowiednią odległość od innych w pomieszczeniu i na zewnątrz”.

W poniedziałek Pierwsza Dama uzyskała pozytywny wynik testu na obecność COVID-19 pomimo dwóch szczepień i dwóch dawek przypominających. „Obecnie ma jedynie łagodne objawy” – stwierdziła Elizabeth Alexander, jej dyrektor ds. komunikacji, w oświadczeniu wydanym w poniedziałkowy wieczór.

Pomimo rażącej nieskuteczności szczepionki Jean-Pierre powiedziała, że Biały Dom w dalszym ciągu „zachęca Amerykanów do zaopatrzenia się w dawki przypominające szczepionki przeciwko COVID-19”.

W mediach głównego nurtu współgospodarz programu „The View”, Whoopi Goldberg, nie pojawiła się na wtorkowej premierze programu z powodu ponownego zarażenia się wirusem COVID-19 – mimo że została wielokrotnie zaszczepiona.

Wygląda na to, że harmonogram ponownego wprowadzenia przez establishment histerii związanej z COVID-19 układa się dokładnie tak, jak przewidywał Alex Jones w zeszłym miesiącu po tym, jak źródła rządowe wysokiego szczebla ostrzegły go, że reżim Bidena przygotowuje się do przywrócenia ograniczeń związanych z COVID-19 od połowy września do października.

Dokładnie tak, jak doniosło „Info Wars”, politycy i media podsycają obawy związane z COVID-19 i wzywają do wprowadzenia ograniczeń, jednocześnie odrzucając informacje Alexa Jonesa jako szalonego teoretyka spiskowego i upierając się, że środki COVID-19 nie wrócą.

W międzyczasie szkoły i szpitale zaczęły ponownie nakładać ograniczenia związane z pandemią w związku z pojawieniem się kilku wariantów, a Metallica przełożyła trasę koncertową po tym, jak frontman James Hetfield uzyskał pozytywny wynik testu na obecność COVID-19.

Źródło zagraniczne: InfoWars.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. LichoNiespi 06.09.2023 11:35

  Co tam 1 szmata na morde, sa/som upaly , tacy ludzie powinni nosic nie 1 a 2, co ja pisze 2…..4 szmaty na morde i od razu zaszczypac sie 6 lub 8 tymi cudownymi preparatami.

 2. Rgga34 06.09.2023 11:47

  Sami ludzie sobie winni. Strach rządzi światem.
  Od jednostki się zaczyna. Każdy ma wybór decydowania o swoim zdrowiu. Chcesz zakładaj, nie chcesz nie zakładaj i nie narzucaj woli innym.
  Takie to proste, a jak ciężko zrozumieć i tym bardziej zaakceptować

 3. Dobroca 06.09.2023 12:28

  @Rgga34
  Nie każdy ma wybór decydowania o swoim zdrowiu. Np. ja nie mam wyboru decydowania o swoim zdrowiu. Mój wybór decydowania o swoim zdrowiu, polegający na odrzuceniu woli oddychania własnymi spalinami, w 2020 r. został spacyfikowany przez obcych mi, za to uzbrojonych ludzi. Przeciwko mojemu wyborowi decydowania o swoim zdrowiu stanęli również: sklepowa, nauczyciele, strażacy OSP, konduktor w pociągu. I miliony innych, podobno Polaków.

 4. emigrant001 06.09.2023 19:00

  @ Dobroca
  Problem zdiagnozowany właściwie. Ludzie którzy maja więcej strachu niż rozumu są w zdecydowanej większości i to oni są najbardziej podatni na medialne paniki. Skoro stanowią większość to łatwiej im podporządkować sobie mniejszość, choćby tylko ilością. Covid dostarczył zarządcom poszczególnych bantustanów ogromne ilości informacji jak sterować tłumem i jak przekonać tłum aby wbrew sobie podążał za wytycznymi zarządców. Poziom IQ w społeczeństwie spada wiec akcje typu covid będą częściej i na większą skalę. Ludzie są po prostu zbyt głupi, żeby mogli sami o sobie decydować.

 5. Venom 07.09.2023 08:00

  Bzury,bzdury,tylko trzeba zrobić jedno niewoerzyc w nie

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.