Hipokryzja syjonistów w Warszawie

Opublikowano: 20.11.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1550

W 40 dzień izraelskiego ludobójstwa w Gazie żydowscy syjoniści zorganizowali w Warszawie wielki protest w celu uwolnienia 200 żołnierzy izraelskich, w tym kilku generałów, oraz cywilów znajdujących się w niewoli (żywych) Hamasu. W tym samym czasie Izrael tylko na terenie Zachodniego Brzegu Jordanu uwięził 2500 kolejnych osób, które dołączyły do ponad 8000 uwięzionych Palestyńczyków, w tym ponad 400 dzieci. Dysproporcja jest kolosalna. Przypomnijmy, że od rozpoczęcia wojny do 19 listopada siły izraelskie zabiły 12 500 Palestyńczyków, w tym ponad 5000 dzieci, 23 900 osób raniły. Do tego 1 500 000 osób znalazło się na uchodźstwie, a 200 ciał Palestyńczyków zabitych w szpitalu skradziono (najprawdopodobniej wykorzystano je na organy do transplantacji). A Żydzi w Polsce nie żądają pokoju w Izraelu i zakończenia ludobójstwa, co byłoby równoznaczne z uwolnieniem wszystkich uwięzionych jeńców-zakładników, lecz uwolnienia wyłącznie 200 żywych Żydów znajdujących się w niewoli. Los cywilów innej nacji jest im obojętny.

Źródło: YouTube.com


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.