La capatul lumii

Opublikowano: 24.02.2019 | Kategorie: Muzyka

La capatul lumii

Liczba wyświetleń: 4

Polski tytuł piosenki można rozumieć jako sformułowanie “na krańcu świata”. I rzeczywiście nagranie tytułowe, promujące krążek tej artystki wydany w 2014 roku (nakładem wytwórni Voltart) odzwierciedla w pełni merytoryczną zawartość liryczną oraz kompozycyjną wydawnictwa. Płyta utrzymana w nastroju melodycznego popu mówi o wartościach takich jak szczęście, czy dążność do umiejętności czerpania radości z drobnych chwil. Utwory zaaranżowano w spokojnych i typowo instrumentalnych, klasycznych aranżacjach. Kompozycje idealnie nadają się do emisji w stacjach radiowych, zwłaszcza porą wieczorową, ale także i o poranku. Najbliższy koncert uzdolnionej wokalistki o pięknym głosie, będzie mieć miejsce już 14 lutego 2019 roku na terenie Teatru Narodowego w Jassach.

Właściwa ścieżka dźwiękowa w klipie zaczyna się dopiero od 30 sekundy trwania filmiku – to dla tych, którzy nie lubią czekać, by czerpać radość z obcowania z muzyką.
Jej ostatni singiel nosi tytuł “Suflet, Ramai Pur” – w jego melodię i tekst wpleciono znany światowy motyw muzyczny, ale o tym przy innej okazji…

Autorstwo: MrVerturmw MrVerturmw
Źródło: MuzserKarpatMelodieRumunii.blogspot.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o