La capatul lumii

Opublikowano: 24.02.2019 | Kategorie: Muzyka

La capatul lumii

Liczba wyświetleń: 604

Polski tytuł piosenki można rozumieć jako sformułowanie “na krańcu świata”. I rzeczywiście nagranie tytułowe, promujące krążek tej artystki wydany w 2014 roku (nakładem wytwórni Voltart) odzwierciedla w pełni merytoryczną zawartość liryczną oraz kompozycyjną wydawnictwa. Płyta utrzymana w nastroju melodycznego popu mówi o wartościach takich jak szczęście, czy dążność do umiejętności czerpania radości z drobnych chwil. Utwory zaaranżowano w spokojnych i typowo instrumentalnych, klasycznych aranżacjach. Kompozycje idealnie nadają się do emisji w stacjach radiowych, zwłaszcza porą wieczorową, ale także i o poranku. Najbliższy koncert uzdolnionej wokalistki o pięknym głosie, będzie mieć miejsce już 14 lutego 2019 roku na terenie Teatru Narodowego w Jassach.

Właściwa ścieżka dźwiękowa w klipie zaczyna się dopiero od 30 sekundy trwania filmiku – to dla tych, którzy nie lubią czekać, by czerpać radość z obcowania z muzyką.
Jej ostatni singiel nosi tytuł “Suflet, Ramai Pur” – w jego melodię i tekst wpleciono znany światowy motyw muzyczny, ale o tym przy innej okazji…

Autorstwo: MrVerturmw MrVerturmw
Źródło: MuzserKarpatMelodieRumunii.blogspot.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o