Kupili Polaków za 30 groszy

Opublikowano: 26.06.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 788

Oni naprawdę mają nas za frajerów. Bo jak inaczej rozumieć, że Orlen da posiadaczom jakiejś karty rabat 30 groszy za litr paliwa. Paliwo w Polsce zdrożało najbardziej w Europie. Czy Suwerenny PL, autor podcastu, mądrze gada?

9

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

 1. galactic 26.06.2022 14:10

  “Pracuj 8 godzin, aby przeżyć 4.

  Pracuj 5 dni, aby cieszyć się 2.

  Przepracować cały rok za tydzień urlopu.

  Pracuj całe życie, aby przejść na starość,

  I tylko kontemplować swoje ostatnie westchnienia.

  Poświęcasz całe swoje życie, aby umożliwić życie innym.

  Zaraz po urodzeniu pilnują, żebyś zapomniał o sobie i poświęcił się najpierw rodzinie, potem religii, potem studiom, potem krajowi, potem pracy, potem państwu, potem obyczajom, potem partnerowi, potem dzieciom, potem tęsknotom, potem żalom, a potem śmierci.

  W końcu uświadamiamy sobie, że życie jest tylko parodią nas samych, ćwiczących się w zapominaniu o sobie.

  Rodzimy się niewolnikami i tak przywykliśmy do niewolnictwa, że nie widzimy już łańcuchów.”

  Joszua R. (Maszer)

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.