Ktoś zostawia pieniądze na ulicach Blackhall Colliery

Opublikowano: 19.11.2019 | Kategorie: Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1883

Paczki z pieniędzmi w niewyjaśniony sposób pojawiają się na ulicach wioski w hrabstwie Durham, dotychczas, znaleziono 12 woreczków z gotówką. Mieszkańcy nie potrafią ustalić kto i dlaczego to robi.

Za każdym razem pieniądze leżały na widoku, zazwyczaj na chodniku, tak jakby osoba która je zostawiła, chciała by od razu je znaleziono. W paczkach znajdowały się wyłącznie banknoty o nominale 20 GBP, zawsze była w nich ta sama kwota, 2000 GBP. Nieznany darczyńca działa na terenie Blackhall Colliery od 2014 roku, dotychczas podrzucił 12 paczek, przynajmniej o tylu wiadomo. Wczoraj, w poniedziałek, mieszkaniec wioski znalazł kolejny plik pieniędzy, czwarty w tym roku.

Do tej pory, policja nie była w stanie ustalić skąd pochodzą pieniądze, ale zwraca uwagę na uczciwość mieszkańców, którzy za każdym razem przekazują gotówkę służbom.

Funkcjonariusze przeprowadzili wywiady z wieloma społecznikami i organizacjami działającymi w wiosce, przeprowadzono również wizję lokalną w tamtejszym banku oraz sprawdzono odciski palców zabezpieczone na banknotach, i nic to nie dało.

Detektyw John Forster przyznał: „To może być dzieło Dobrego Samarytanina, który nigdy się nie ujawni. Okoliczność tych incydentów pozostają dla nas wielką niewiadomą, ale chcielibyśmy podziękować mieszkańcom, którzy wykazali się niesamowitą odpowiedzialnością przekazując pieniądze”.

Autorstwo: SDG
Zdjęcie: Durham Police
Źródło: Cooltura24.co.uk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 3,67 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Kapitan Bomba
Użytkownik
Kapitan Bomba

(Komentarz usunięty – obcojęzyczne makaronizmy. Proszę pisać po polsku – patrz regulamin. Admin)