Ktoś zostawia pieniądze na ulicach Blackhall Colliery

Opublikowano: 19.11.2019 | Kategorie: Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2906

Paczki z pieniędzmi w niewyjaśniony sposób pojawiają się na ulicach wioski w hrabstwie Durham, dotychczas, znaleziono 12 woreczków z gotówką. Mieszkańcy nie potrafią ustalić kto i dlaczego to robi.

Za każdym razem pieniądze leżały na widoku, zazwyczaj na chodniku, tak jakby osoba która je zostawiła, chciała by od razu je znaleziono. W paczkach znajdowały się wyłącznie banknoty o nominale 20 GBP, zawsze była w nich ta sama kwota, 2000 GBP. Nieznany darczyńca działa na terenie Blackhall Colliery od 2014 roku, dotychczas podrzucił 12 paczek, przynajmniej o tylu wiadomo. Wczoraj, w poniedziałek, mieszkaniec wioski znalazł kolejny plik pieniędzy, czwarty w tym roku.

Do tej pory, policja nie była w stanie ustalić skąd pochodzą pieniądze, ale zwraca uwagę na uczciwość mieszkańców, którzy za każdym razem przekazują gotówkę służbom.

Funkcjonariusze przeprowadzili wywiady z wieloma społecznikami i organizacjami działającymi w wiosce, przeprowadzono również wizję lokalną w tamtejszym banku oraz sprawdzono odciski palców zabezpieczone na banknotach, i nic to nie dało.

Detektyw John Forster przyznał: „To może być dzieło Dobrego Samarytanina, który nigdy się nie ujawni. Okoliczność tych incydentów pozostają dla nas wielką niewiadomą, ale chcielibyśmy podziękować mieszkańcom, którzy wykazali się niesamowitą odpowiedzialnością przekazując pieniądze”.

Autorstwo: SDG
Zdjęcie: Durham Police
Źródło: Cooltura24.co.uk


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Kapitan Bomba 19.11.2019 15:52

    (Komentarz usunięty – obcojęzyczne makaronizmy. Proszę pisać po polsku – patrz regulamin. Admin)

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.