Kryzys żywnościowy na Sri Lance

Opublikowano: 30.04.2023 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 1960

Już od ponad roku Sri Lanka boryka się z poważnym kryzysem żywnościowym. Rządowy projekt pełnego przejścia na rolnictwo ekologiczne zakończył się fiaskiem i spowodował katastrofalne osłabienie plonów. Te niedobory doprowadziły do gwałtownego wzrostu cen, a głód zajrzał w oczy sześciu milionom osób.

Źródło: Arte.tv


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. pikpok 30.04.2023 17:00

    Wyślą ich do Indii i Europy , a tam powstaną luksusowe posiadłości ?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.