Kosmiczne górnictwo i eksploracja kosmosu

Opublikowano: 15.05.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 702

Kiedy kapsuła Orion leci w stronę Księżyca, my proponujemy kolejną przygodę Nie z tej Ziemi. Podsumujemy start Artemis, opowiemy o dalszych celach misji, ale opowiemy też o testach promieniowania kosmicznego, zachowaniach astronautów podczas misji Apollo. Powiemy czy górnictwo kosmiczne to SF czy realne do spełnienia marzenia. Jak miałoby takie górnictwo wyglądać? Jakie korzyści może przynieść? Gościem audycji jest Radek Grabarek z portalu We Need More Space, popularyzator astronomii, ekspert ws. lotów kosmicznych i eksploracji Układu Słonecznego.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. JedynaDroga 15.05.2023 13:37

    ” Radek Grabarek z portalu We Need More Space, popularyzator astronomii, ekspert ws. lotów kosmicznych i eksploracji Układu Słonecznego ”

    Ciekawe ile takich lotów dokonał w swoim życiu.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.