Koniec przyjaźni polsko-ukraińskiej?

Opublikowano: 27.11.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1375

Zełenski uważa, że problemy graniczne są wynikiem decyzji politycznych Polski. Podkreślił, że ukraiński rząd pracuje nad rozwiązaniem kryzysu, współpracując z innymi krajami, takimi jak Rumunia, aby znaleźć podobne rozwiązania. W stronę Polski serię ostrych wpisów rzucił jednak mer Lwowa Andrij Sadowy. Tymczasem Rosja planuje przekształcić się w państwo Wielkiego Brata z centralnym systemem milionów kamer szpiegujących obywateli.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Stanlley 27.11.2023 16:19

  Jakiej przyjaźni?

 2. Światowid 27.11.2023 20:03

  Przyjaźń polsko-ukraińska polega na tym, że żydowska jaczejka kompradorów z Warszawy. po zaszczepieniu Polakom debilnego rusofobstwa, uzyskała od ogłupionego polskiego motłochu wolną rękę w zakresie DOTOWANIA stworzonej przez żydowską jaczejkę z Waszyngtonu banderowskiej Ukrainy (rządzonej przez ukraińskojęzyczną żydowską jaczejkę). Ukraina dostała GRATIS od POLINezji góry broni, z POLINezji PiSożyty zrobiły węzeł logistyczny ukrobanderowskiego totalitaryzmu.

  Czy ta przyjaźń żydowskich kompradorskich elit POLIN i BANDERLANDU, sterowanych z Waszyngtonu może się skończyć inaczej, jak na życzenie Waszyngtonu? Nie, nie może. Całą Unia Europejska popełniła samobójstwo ekonomiczne na rozkaz Waszyngtonu wchodząc w konflikt po stronie Ukrainy i odcinając się od rosyjskich surowców (które teraz i tak kupują, tylko DROŻEJ, za pośrednictwem np. Arabów, a może i innych SEMITÓW, podczas gdy mogli kupować bezpośrednio u żydowskiej jaczejki rządzącej na Kremlu).

  Jak widać wszystkie spory pozostają W JEDNEJ RODZINIE. A jeśli polinezyjskie bydło goim się burzy POZA KOLEJNOŚCIĄ dozwoloną przez OKUPANTA, to zostanie tak spacyfikowane, jak antyszczepionkowcy protestujący w Kanadzie.
  Póki co POLINezyjskie bydło ma taryfę ulgową, bo żydowskie klany grają o podział synekur w spółkach Skarbu Państwa i na stołkach administracyjnych.

  Warto dodać, że stosunek zwykłego banderowskiego bydła do Polaków jest stosunkiem RASY PANÓW do PODLUDZI. Ukrobanderowców (czyli zindoktrynowanych na banderyzm Rusinów, po prostu ukraińskich “ruskich”) od 8 lat wychowywali w tym duchu zainstalowani tam przez Żydów z Waszyngtonu żydobanderowcy ukraińscy. I przez ten cały czas polskojęzyczny żydookupant w imieniu Polaków lizał waszyngtońskim i kijowskim ziomalom tyłki. W imieniu i na koszt narodu polskiego.

 3. Światowid 27.11.2023 20:04

  A i jeszcze dodam, o genezie “NOWEJ” rusofobii w POLINezji można sobie poczytać tu: https://swiatowid.video.blog/2022/07/17/o-rusofobii-w-polsce-i-krajach-europy-srodkowej-po-demokratyzacji-i-transformacji-ustrojowej/

 4. replikant3d 27.11.2023 20:11

  Światowid, a najgorsze jest to że banderowcy zaczynają być ,,chronieni,, przez nasze prawo…Już niedługo w świetle prawa będą wywalać Polaków z ich domów i mieszkań. Jak zaprotestujesz ,albo będziesz się ,,stawiać,, kulka w łeb i nie poniosą ŻADNYCH konsekwencji…Kresowiaków za krytykę bandezyzmu już zamykają w pierdlu. A to dopiero początek..

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.