Kobietom w Gazie nakazano ścięcie włosów

Opublikowano: 27.03.2024 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3517

Nadludzka moc biblijnego Samsona zginęła kiedy pozbawiony został podczas snu długich włosów za sprawą człowieka przysłanego przez Filistynów.

Długie, zadbane i fantazyjnie upięte włosy są atutem każdej dziewczynki, panny i damy. Obcięcie włosów w tradycji wielu kultur oznacza wejście w kolejny etap odpowiedzialności żony i matki. Kończy ono też bezpowrotnie okres powabnej beztroski i zalotności.

Uzasadniając przyziemną koniecznością oszczędności zużycia wody, kobietom w Gazie nakazano ścięcie włosów. Dla każdej kobiety atutem elegancji i kobiecości jest starannie uczesana fryzura. Formą upokorzenia pod pretekstem zachowania czystości było takie samo zarządzenie praktykowane w Auschwitz.

Dziś na znak protestu, grupa kobiet postanowiła przed gmachem parlamentu brytyjskiego dokonać dobrowolnie takich postrzyżyn. Czy będzie im przez to łatwiej?

Autorstwo: Jola
Źródło: WolneMedia.net


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. emigrant001 28.03.2024 10:06

    W mediach ścieku głównego nie ma takich informacji, więc ludzie się o tym nie dowiedzą. A skoro w mediach nic nie ma, to znaczy że nic sie nie stało:)
    W mediach za to jest mnóstwoi informacji, że ukraina jest dobra a Rosja jest zła i dlatego zamiast wydatków na zdrowie trzeba kupić broń. Masowość takich informacji jest na tyle ogromna, że wiekszość w nią wierzy. Za czasów Goebellsa normą było, że kłamstwo ppowtórzone 1000 razy staje sie prawdą:) i w ten sposób buduje sie społeczeństwa idiotów.
    https://uk.yahoo.com/news/weakened-uk-military-might-only-213222857.html

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.