Jednak wpuszczą ich do Polski?

Opublikowano: 18.10.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 2441

Polityk Lewicy wygadał się w programie na żywo, że będą wpuszczać do Polski masowo imigrantów.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

 1. Dobroca 18.10.2023 18:05

  Germanizacja, rusyfikacja, amerykanizacja, ukrainizacja, syjonizacja Polski. Coby tu sobie na obiad dziś ugotować?

  Germanizacja chyba najlżejsza, a wiek już nie wszystko trawi, trzeba się oszczędzać. Choć Niemcy odkuli się, w latach 1939–1945, redukując liczbę mieszkańców Polski o równe 11.409.000 mieszkańców.

  Zawiedzionych przepraszam, posiłkuję się tylko oficjalnymi danymi GUS: w 1939 r. – 35.339.000 mieszkańców, w 1946 r. – 23.930.000 mieszkańców.

  Magiczna liczba 6 milionów pozostaje zastrzeżona dla podręczników i mediów głównego nurtu, począwszy od początku XX wieku. Z tym że za pierwszym razem te „6 milionów” nie pykło, trzeba było powtórzyć przy okazji II wojny światowej.

  Na szczęście Polacy, a przynajmniej te 90 procent głosujących za NWO, pokochali swych oprawców, im późniejszych, tym bardziej – tak mi się zdaje.

  A co, prócz oczyszczania polskiej ziemi z Polaków, w Kalifacie Europa? Po antypolskej pikiecie Ukraińców w Brukseli przyszedł czas na antyżydowskie działania w Berlinie. Kryształowa noc 2. „Żydzi nie czują się już bezpiecznie” – donosi (ż)TVN.

  Ciekawie, jak bezpiecznie czuli się i czują Nagornokarabachowie, u których non-stop coś się dzieje. Ale to nie są tacy sami ludzie, jak my. Im nie pomagamy, nie ewakuujemy do nas, nie zapewniamy darmowego, luksusowego życia za sam fakt wypierania Polaków znad Wisły i Odry. Niech giną, jedni i drudzy.

  Pora do kuchni. Ten fakt też trzeba przyjąć – parafrazując wypowiedź Koniecznego z powyższego filmu.

  A nie, jeszcze czymś się podzielę ze światem. To, że nieogłupionym polecam Międzynarodowe Radio Białoruś na YT i polskojęzyczną Biełtę – z tym się nie kryję. Tym bardziej, że – autentycznie – dopiero pierwsze z wymienionych źródeł właśnie uświadomiło mnie, jak była w Polsce liczona 11-procentowa inflacja (kto dociekliwy, ten znajdzie właściwy odcinek „Myśli o Polsce”). Otóż bez podwyżek cen paliw i żywności! Człowiek jednak całe życie się uczy.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.