Jak zimują lwy?

Opublikowano: 09.12.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 364

Reportaż o spełnianiu marzeń, nawet egzotycznych. Na terenie gminy Wojciechów znajduje się zoo z prawdziwego zdarzenia. Założyli je pasjonaci z Lublina. Żyją w nim m.in. wielbłądy, zebry, lwy, małpy, wiele ptaków. Zimą nie jest dostępne dla turystów, ale ten trudny czas zwłaszcza dla zwierząt egzotycznych trzeba jakoś przetrwać. W minionym sezonie była to jedna z atrakcji turystycznych regionu, ale odwiedzana głównie przez miłośników zwierząt spoza Lubelszczyzny.

Autorstwo: Magda Grydniewska
Źródło: Radio Lublin

1

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.