Jak oni nas rozgrywają!

Opublikowano: 27.10.2020 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 1677

Ostatnie dni wypełnione są doniesieniami p tak zwanym proteście kobiet spowodowanym wyrokiem TK w sprawie aborcji. Ogólnie rozumiana lewica zorganizowała protesty pod domami polityków, jednym z największych był protest pod domem premiera. Protestujący popierani przez zwykłych ludzi udali się pod sejm i budynek TK organizując tam strajk okupacyjny. Mieszkańcy warszawy przynoszą im ciepłe posiłki, koce a czasem nawet namioty.

Obóz rządzący ma ogromny problem – poparcie wyborców spada dramatycznie. Pojawiają się pierwsze pogłoski o przyśpieszonych wyborach, które może sprowokować opozycja przy tak nikłej przewadze PiS.

Chwila moment! Tak naprawdę jest zupełnie odwrotnie! Zapanował chaos, w którym tak naprawdę nie ucierpiał PiS, tylko zwykli ludzie i ich dzieci, a protestujący wzbudzili wrogość zwykłego obywatela pragnącego wrócić do domu z pracy. Zwykły obywatel widzi protest chamek i prostaczek – blokują drogi wykrzykując „wyp*******”.

Następująca sytuacja skłania do postawienia kilku pytań na podstawie faktów…

1. Wyrok wciąż nie jest opublikowany (patrz TUTAJ). Dlaczego?

2. Nazwijmy ich Lewicą – otóż Lewica zorganizowała blokowanie dróg gdy zwykli ludzie wracają zmęczenie z pracy, niektórzy śpieszą się odebrać dzieci ze żłobka czy przedszkola. Nagle doświadczają wielkiej nieprzyjemności bo muszą kilka godzin dłużej wracać, myślą o swoich dzieciach i bliskich – a te protesty im odbierają kolejne godziny życia, które to spędzili by z bliskimi… Opisuję to byście sobie uświadomili, że taki protest powoduje frustracje i złość. Nawet jak ktoś był neutralny, to teraz „na złość” poprze ten durny wyrok trybunału obsadzonego w połowie przez PIS i PO.

3. Odnośnie punktu 2, to jak postąpiła Lewica? Dobrze dla PiS czy niedobrze? Przecież jasno widać, że PiS odnosi korzyści z takiego bałaganu, ludzie ich bardziej wspierają i niestety robią na „na złość” Lewicy, przez którą się nacierpieli.

4. Co robi t.zw. KO? Tylko wrzeszczą i co poniektórzy łażą na te bezcelowe protesty utrudniające życie zwykłym ludziom, co niczemu nie są winni. Czy tak chcą budować swoją polityczną siłę? Tak chcą zdobywać nowych wyborców? Zadziwiające, bo w rzeczywistości to obecnych wyborców PiS utwierdzają w przekonaniu, przysparzają im nowych, którzy do tej pory lekko się wahali, byli naturalni.

5. Co mogła by zrobić KO? No np. słodka zemsta na pis – posłowie mają wbrew pozorom dość spore uprawnienia, jednym z największych jest „kontrola poselska” (patrz TUTAJ). Pytanie – czemu w ramach zemsty nie wyszli tłumnie kontrolować spółki obsadzone przez pisowców? Czemu tłumnie nie spowodowali burzy medialnej o tym, jak to pisiorki kradną?

6. Co by się stało gdyby protesty odbywały się tylko pod domami polityków? Sejm by był blokowany oraz trybunał? Strajk okupacyjny tam? Zwykli ludzie by poparli i zaczęli by się przyłączać a owa Lewica by urosła w oczach wyborców! Dlaczego nie rozegrali tego w taki sposób?

Ja wam powiem dlaczego – bo oni razem działają i napuszczają nas na siebie. Mają nas za głupich i dlatego stosują takie prymitywne triki.

Autorstwo: Stanlley
Źródło: WolneMedia.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 12, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Barney
Użytkownik
Barney

@Zwykły obywatel widzi protest chamek i prostaczek – blokują drogi wykrzykując „wyp*******”.

dzięki, chciałem to powiedzieć, ale nie wiedziałem, czy znowu rameczka nie zaświeci mi się na czerwonono.

będą głośniej krzyczały, jak się skapną, że pomoc płynąca od paru lat (też faworyzowanie) była tylko demem.. oj, będzie płacz.

@Ja wam powiem dlaczego – bo oni razem działają i napuszczają nas na siebie. Mają nas za głupich i dlatego stosują takie prymitywne triki.

Mówiłem, że prorocy wychodzą, gdy już każdy wie o głoszonych przez nich rewelacjach?

Wolfman
Użytkownik
Wolfman

Jak ktoś połowy mózgu nie ma, a drugiej nie używa to z pewnością tak pomyśli. Biedny Pis