Energia z morskich fal zasili Europę

Opublikowano: 16.04.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 539

UE planuje obecnie radykalną zmianę kursu produkcji energii w Niemczech. Ta nowa mega elektrownia przejdzie do historii. Jeśli się powiedzie, Niemcy będą mogły produkować energię elektryczną zdolną do obciążenia podstawowego po zerowych kosztach. Urząd Kanclerski, Parlament i eksperci śledzą projekt z wielkim zainteresowaniem. Chodzi o nową formę wykorzystania energii mórz lub oceanów, która nie została jeszcze komercyjnie zrealizowana nigdzie na świecie. Aż do teraz! Pierwsza elektrownia, która to osiągnęła, od dawna działa w Finlandii! A wiele takich elektrowni ma być teraz budowana wzdłuż całej linii brzegowej Europy. Jeśli projekt się powiedzie, około 40 milionów gospodarstw domowych może być zaopatrywanych w tanią energię elektryczną.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.