Doradczyni WEF uważa załamanie demograficzne za dobre dla planety

Opublikowano: 30.08.2023 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2107

Jeszcze kilka lat temu pogląd, że obłąkani psychopaci na najwyższych szczeblach władzy chcą zabić wszystkich lub przynajmniej większość z nas, nazywano szaloną teorią spiskową. Natomiast dziś ci sami obłąkani psychopaci otwarcie mówią o postępującej depopulacji i że rzekomo jest ona „dobra dla planety”.

Cytując gazetę „The Telegraph” te słowa wypowiedziała doradczyni Światowego Forum Ekonomicznego (WEF), prof. Sarah Harper, „najlepsza brytyjska ekspertka ds. demografii” oraz założycielka i dyrektor Oksfordzkiego Instytutu ds. Starzenia się Ludności. Mówiąc o gwałtownym spadku liczby noworodków w Wielkiej Brytanii w dzisiejszych czasach, Harper w dużym stopniu świętowała to jako wspaniałą rzecz, która pomoże powstrzymać globalne ocieplenie i zmiany klimatyczne.

Nawiasem mówiąc, najnowsze dane brytyjskiego Urzędu Statystyk Narodowych (ONS) pokazują, że w 2022 r. w Anglii i Walii miało miejsce zaledwie 605 479 żywych urodzeń. Jak nam powiedziano, jest to najniższa liczba od 2002 roku.

„The Telegraph”, komentując te słowa, wygodnie pominął fakt, że Harper zasiada także w Radzie Globalnej Agendy ds. Starzejących się Społeczeństw Światowego Forum Ekonomicznego, która koncentruje się wokół eugeniki i ludobójstwa. Harper często wypowiada swoje bzdury na różnych „festiwalach literackich i naukowych”, w tym na spotkaniach WEF, rozmowach TED i innych tego typu globalistycznych spotkaniach. „The Telegraph” najprawdopodobniej doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że obecnie jakiekolwiek powiązania z WEF nie są postrzegane przez ogół społeczeństwa jako coś dobrego. W końcu globalistyczna organizacja promująca tezy „jedz robaki, bądź biedny i bądź szczęśliwy” nie jest popularna wśród zwykłych ludzi.

„Myślę, że to dobrze, że kraje świata o wysokich dochodach i dużej konsumpcji zmniejszają liczbę posiadanych dzieci” – uważa Harper, która mówi o tym, jak niegdyś biała Wielka Brytania podupada w szybkim tempie. „Mam co do tego całkiem pozytywne nastawienie”. Następnie Harper stwierdziła, że spadek dzietności w bogatszych krajach jest naprawdę dobrą rzeczą, ponieważ pomoże rozwiązać problem „ogólnej nadmiernej konsumpcji, z którą my mamy obecnie do czynienia”.

Żeby być uczciwym „my” w tym kontekście bardziej trafnie opisuje ekscesy Harper i innych globalistów, którzy rutynowo podróżują po całym świecie swoimi prywatnymi odrzutowcami, jedząc wyśmienite posiłki, wylegując się na fantazyjnych plażach i imprezując w olbrzymich rezydencjach, które konsumują więcej prądu i paliwa niż całe dzielnice pełne biednych ludzi. Innymi słowy, jeśli ktoś konsumuje nadmiernie, to są to globaliści tacy jak Harper i inni jej pokroju. Skoro największą nadkonsumpcję mają globaliści — czy zatem należałoby się ich pozbyć?

Prawda o tym, co naprawdę dzieje się w Wielkiej Brytanii i innych zachodnich krajach jest taka, że nie mamy do czynienia ze spadkiem liczby ludności, ale zastępowaniem lokalnych ludności. Krótko mówiąc, globaliści celowo zastępują wszystkich rodzimych białych obcymi, nie-białymi, których najwyraźniej uważają za osoby łatwiejsze do kontrolowania i zniewolenia.

Prawie co trzecie dziecko urodzone w Wielkiej Brytanii w ubiegłym roku to dziecko spoza granic Wielkiej Brytanii, czyli z Indii lub Afryki. Ogólna liczba urodzeń wśród kobiet spoza Wielkiej Brytanii również wzrosła o około 3600 rok do roku i stanowi obecnie 30,3 procent wszystkich nowych urodzeń w Wielkiej Brytanii.

Autorstwo: Ethan Huff
Na podstawie: DailySceptic.org, Telegraph.co.uk, OX.ac.uk
Źródło zagraniczne: NaturalNews.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Drnisrozrabiaka 30.08.2023 10:25

    Bardzo mądrze, mniej kasy na sponsoring faszyzmu na świecie, więcej spokoju…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.