Dokładka – Sztuka przetrwania

Opublikowano: 10.07.2015 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 2345

Jak ocalić szklane korporacyjne zamki w kryształowych górach współczesnej globalnej finansjery od zapomnienia, plajty i wszelakich problemów? Jakich zasad używać, aby rosnąć, rosnąć, rosnąć i rosnąć w nieskończoność, jak rumiane ciasto na drożdżach? Czy stoją za tym jakieś logiczne zasady, które pozwalają trwać korporacyjnej tyrani w tej monopolistycznej pozycji w nieskończoność na tej planecie? Co takiego magicznego trzeba robić, żeby ta globalna magia trwała i każdemu się podobała. Jednym zdaniem – odcinek poświęcony sztuce przetrwania i twardym zasadom świata globalnej finansjery.

Źródło: RadioNaFali.com
Premiera w RWM: 28.06.2015


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.