Czy samolot NATO wywołał potworną ulewę nad Marche?

Opublikowano: 20.09.2022 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2212

„Pewne samoloty natowskie wylatują przed powodzią, krążą nad regionem Marche, a potem wracają do Niemiec – napisano na „Twitterze”. Wojskowa inżynieria pogodowa czy zbieg okoliczności?

Wideo pokazujące samolot NATO 13 września na niebie nad regionem Marche wywołuje aktualnie spore emocje. Samolot wystartował z bazy wojskowej w Niemczech (Geilenkirchen), dotarł do Włoch, a następnie przez szereg godzin latał nad obszarem katastrofy meteorologicznej, która miała miejsce dwa dni później.

W wyniku powodzi śmierć poniosło 11 osób, a dwie uznaje się za zaginione.

https://www.youtube.com/watch?v=y3blHFubeLY

Należałoby zapytać – co owy samolot wojskowy robił na niebie między regionami Marche i Emilia Romagna? Czy istnieje związek między jego obecnością a „bombą wodną”, która zdewastowała region?

Materiał obrazujący trasę i zachowanie samolotu można zobaczyć na stronie RadarBox.com.

Na podstawie: Terrarealtime.blogspot.com, Twitter.com [1] [2] [3] [4] [5]
Źródło: BabylonianEmpire.wordpress.com


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. replikant3d 20.09.2022 16:01

    Broń ,,ppogodowa,, to fakt. Już Tesla nad tym pracował. Ale ludziki nie muszą o tym wiedzieć…

  2. radical3dom 21.09.2022 11:36

    Nad niebem w trzecim najwiekszym mieście warmińso-mazurskiego przed długo oczekiwanym deszczem (chyba pierwszy tydzień sierpnia albo koniec lipca) zanosiło sie na deszcz, pojawił sie odrzutowiec chyba wojskowy po kilku rundkach nad miastem chmury się rozeszły i dalej sypał się żar z nieba, dodatkowo mam zdjęcie chmury wytartej jak gumką w Paincie, znajomy który pracuje w instytucie meteorologicznym pokazał szefowi to zdjęcie z pytaniem co to, odpowiedź brzmiała “nie zajmuj się tym”.

    https://mega.nz/file/H3hmXQoK#S2JlWNz-mkf9EFmpBLHN3vtrZQPXuX90aX_JqJOnsBA

    https://mega.nz/file/Km4nzayS#8rM_vICzUmfwsQ-7R7RQpr0npDtgwNVL5y24XMS0x_4

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.