Rząd będzie kontrolował pogodę i będziecie szczęśliwi

Opublikowano: 17.04.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1004

Były pracownik Kongresu USA Marc Morano komentuje otwartość administracji Bidena na blokowanie światła słonecznego przy użyciu technologii finansowanej przez Billa Gatesa w walce ze „zmianami klimatycznymi”. „Ludzie nie kupują samochodów elektrycznych wystarczająco szybko lub nie akceptują polityki Zielonego Nowego Ładu, więc musimy ryzykować całą naszą planetę tymi szalonymi badaniami. Zasadniczo jest to modyfikacja pogody”.

Źródło: Rumble.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. pikpok 17.04.2024 18:54

    Rząd będzie kontrolował pogodę i wygląda na to, że również nasze emocje! Dr. James Giordano: Battlescape Brain: Military and Intelligence Use of Neurocognitive Science https://www.youtube.com/watch?v=2Zp8nHYegqI

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.