Jak feminizm i media niszczą kobiety

Opublikowano: 08.03.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1416

Porozmawiajmy o kobiecych ikonach w polskim show-biznesie. Czy Kora była ostatnim przykładem ikony? Co powoduje, że w kobietach zanika potrzeba budowania własnego stylu i indywidualizmu? Kobieta o kobietach na Międzynarodowy Dzień Kobiet.

Autorstwo: Mone Karo
Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

 1. Admin WM 08.03.2024 08:00

  Bardzo inteligentna i błyskotliwa kobieta. Aż miło posłuchać. Polecam!

 2. Katana 08.03.2024 09:42

  Jak feminizm i media niszczą kobiety? Ano tak, że same na to pozwalają. Co innego jakby nikt nie mówił… Ale mówi, cały czas mówi. Tylko słuchać nie chcą.
  I wcale tu nie chodzi o kobiety… Dobra, mamy Dzień Kobiet – nie tylko o kobiety.
  Bo kobieta też człowiek. Już w dzieciństwie niszczony – a nawet przed.

  Menizmu (jako ruchu) nie ma a wcale nie lepsi.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.