Czy chcemy Polexitu?

Opublikowano: 30.11.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 716

Tekst w tygodniku „Do Rzeczy”, mówiący o tym, że powinniśmy wyjść z Unii Europejskiej, uznano w Polsce za skandaliczny. Tak jakby w demokracji nie można było mieć innego zdania? Oczywiście, że nie można, bo Polska nie jest demokracją. Jednak ja zapytałem ludzi na ulicy czy chcą pozostać, czy wyjść z Unii Europejskiej?

Autorstwo: Jarosław Augustyniak
Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. emigrant001 01.12.2023 07:05

    Polexit to bardzo dobra alternatywa dla ekoszaleńców z Brukseli. Nie można bezkrytycznie popierać ich wariackie pomysły nie mając planu B. Polexit powinien być dyskutowany raz w tygodniu, żeby ekoterreoryści nie czuli się zbyt pewnie a także żeby był plan wyjścia z UE jak posuną się za daleko. Polaka bez UE da sobie radę.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.