Co żołnierze robili z ciężarnymi kobietami podczas średniowiecznych oblężeń?

Opublikowano: 30.08.2023 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1153

W burzliwym okresie średniowiecza, kiedy królestwa konfrontowały się ze sobą a zamki punktowały krajobraz, sztuka oblężenia była ponurą rzeczywistością. Potężni panowie, odziani w żelazo i stal, mobilizowali swoje siły i otaczali twierdze swoich wrogów, rozmieszczając kolosalne machiny oblężnicze zdolne do burzenia nawet najpotężniejszych murów. Jednak to, co czekało wewnątrz tych oblężonych twierdz, było często losem gorszym niż sam atak.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Drnisrozrabiaka 31.08.2023 09:31

    Nie musimy tworzyć bajek( na podstawie książek expertów) – wystarczy przyjrzeć się co robili z ciężarnymi na wołyniu od świadków.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.