Cichy sojusz USA i Rosji?!

Opublikowano: 22.03.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi, Wideo

Liczba wyświetleń: 1712

Lista tematów: Biden deportuje do Rosji (00:47), kłopoty Trumpa (05:53), WHO oskarża Chiny (10:20), problemy klimatyczne w Australii (14:37).

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Stanlley 22.03.2023 14:58

    Sojuszem trudno to nazwać ale zastanawiających jest parę rzeczy :
    – uzbrojenie dla UA jest dawkowane. Gdyby faktycznie chcieli zrobić krzywdę Rosji to by naraz wysłali taką ilość że faktycznie armia UA by zdobyła przewagę… a póki co przypomina to kroplówkę i wojnę na wyczerpanie – tylko że wyczerpuje się EU , USA mają tłuste lata, w Rosji cóż… gospodarczo tej wojny nie zauważyli..
    – nie da się ukryć że największym przegranym są Chiny – podpalili im NJS, drugim przegranym jest EU – tak się składa że ci najwięksi przegrani są również największym gospodarczym konkurentem USA

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.