Cel: rosyjskie rafinerie

Opublikowano: 13.04.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 635

Czy rzeczywiście ataki na rosyjskie rafinerie są w stanie zmienić obraz wojny? I co na to sojusznicy Ukrainy, którzy na tym również… tracą? O tym, ale także o innych pominiętych w polskojęzycznym przekazie informacjach, mówią Krystian Jachacy i Tomasz Jankowski.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. replikant3d 14.04.2024 11:02

    Rosja ma dziesiątki rafinerii na dalekiej północy z dala od konfliktu. Te ataki to tylko ,,kąsanie,, komara . Niedźwiedź ledwo to odczuje. I rezultatu wojny nie zmieni.

  2. pikpok 14.04.2024 11:57

    Czyszczenie Ukrainy z Ukraińców ciąg dalszy, a mafii pasożytdniczej Zełenskiego z Kołomojskim nie ruszają.
    Ataki na te rafinerie bardziej mogą szkodzić krajom słowiańskim, które zaopatrywały się tam w ropę.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.