Białorusini są coraz brutalniejsi wobec migrantów

Opublikowano: 04.10.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 512

Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska komentuje zachowanie białoruskiej służby granicznej. Dziennikarka mówi, że kryzys humanitarny pogłębia się w znaczący sposób. Zdaniem gościa Polska stała się celem nie przez przypadek. Powodem tego wszystkiego jest swoistego rodzaju, bardzo podatny grunt, który jest politykami opozycji, mediami nieprzychylnymi interesowi Polski. Jest to trochę jak woda na młyn dla Łukaszenki. Dowodem tego jest powoływanie się prezydenta Białorusi na informacje pochodzące z Gazety Wyborczej czy telewizji TVN. Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska odnosi się także do kwestii agresywnych komentarzy, które są kierowane w stronę służby granicznej. Dziennikarka podkreśla, że tym ludziom jest po prostu przykro a osoby, które posyłają takie komentarze całkowicie nie zdają sobie sprawy z sytuacji, jaka panuje w tym momencie.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.