Amerykański raport o UFO

Opublikowano: 21.04.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 633

To co jeszcze dość niedawno wydawało się całkowicie oderwane od rzeczywistości dziś dzieje się na naszych oczach. Wyniki raportu dotyczącego UFO z 2021 r. wykonanego na zlecenie Kongresu Stanów Zjednoczonych przedstawiają, że niezidentyfikowane obiekty, pojawiające się na niebie, są zjawiskiem niezwykle trudnym do wyjaśnienia i nie da się ani potwierdzić, ani również stanowczo wykluczyć, że są związane z pozaziemską technologią. Ostatnie słowa wywołały poruszenie na tyle duże, iż tematem zainteresowały się największe media zachodniego świata. Jedna z największych amerykańskich gazet „New York Times”, znacząco rozpisała się na temat nowego raportu o UFO. W tym dość tajemniczym i enigmatycznym sformułowaniu, które w skrócie przedstawia wyniki raportu, kryje się wyrafinowana nuta dyplomacji. Raport stwierdza, że obiekty są jak najbardziej prawdziwe. Jednak kwestia ich pochodzenia pozostaje zawieszona w próżni. Sprawa jest o tyle istotna, że po upływie długich lat milczenia, temat UFO staje się na tyle istotny, że sam Kongres USA podejmuje działania zmierzające do wyjaśnienia sprawy i podaniu odpowiedzi czym są te obiekty. Nie ulega wątpliwości, że tego rodzaju przedsięwzięcia są kamieniem milowym w rozwoju naszej wiedzy na temat UFO. Dotychczas sprawa, która była wyśmiewana, dziś znajduje się na pierwszych stronach największych zachodnich gazet, a sam raport, przyciąga uwagę, ponieważ opinia publiczna intensywnie spekuluje na temat tego, co może on rzeczywiście ujawniać. Do sprawy odniósł się nawet były prezydent USA Barack Obama, który powiedział, że Prawdą jest, że istnieją nagrania niezidentyfikowanych obiektów na niebie, i że nie wiemy dokładnie, czym one są.

3

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.