Ambasador Izraela w ONZ porównał Iran i Hamas do nazistów

Opublikowano: 01.11.2023 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1233

Ambasador Izraela przy Organizacji Narodów Zjednoczonych, Gilad Erdan, podczas posiedzenia Rady Bezpieczeństwa nałożył opaskę z Gwiazdą Dawida i napisem „Nigdy więcej”. Nawiązał w ten sposób do prześladowań Żydów podczas II wojny światowej, przy tej okazji porównując prezydenta Iranu do Adolfa Hitlera i palestyński Hamas do niemieckiej partii nazistowskiej.

Władze w Tel Awiwie do dzisiaj są rozwścieczone ubiegłotygodniową niewiążącą rezolucją ONZ, wzywającą obie strony konfliktu do natychmiastowego porozumienia w sprawie „humanitarnego rozejmu”. Izraelska delegacja z tego powodu zdecydowała się na polityczną manifestację w czasie posiedzenia Rady Bezpieczeństwa ONZ.

Ambasador Izraela wraz z towarzyszącymi mu osobami założył więc opaski z Gwiazdami Dawida, przypominającymi oznaczanie Żydów w czasie rządów Hitlera. Według Erdana ponad 80 lat temu świat milczał na temat śmierci żydowskich dzieci w obozach koncentracyjnych, a obecnie robi to samo z Izraelczykami zabitymi 7 października w trakcie operacji „Powódź Al-Aksa”.

Syjonistyczny dyplomata przy tej okazji skrytykował swoich regionalnych rywali. Porównał tym samym irańskiego prezydenta Ebrahima Raisiego do Hitlera, zarzucając Irańczykom ideologiczne nawiązania do nazizmu. Sam Hamas określił z kolei mianem „ugrupowania nazistowskiego”.

Na podstawie: JPost.com, TimesOfIsrael.com
Źródło: Autonom.pl


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

 1. pikpok 01.11.2023 10:46

  Dom wariatów stworzony przez psychopatów – syjonistyczna kabała (satanistyczna?)
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2023/10/09/sadny-dzien-dla-izraela/#comments

 2. MasaKalambura 01.11.2023 11:07

  A tym czasem Izrael sam wykonuje rozkaz Hitlera (Netanjahu) zrównania Warszawy (Gazy) z ziemią i wysiedlenia całej ludności przez obóz przejściowy Dulag 2023 Pruszków (Rafah).

  To częsty psychologiczny schemat, kiedy ofiara powtarza mechanizm działania swojego oprawcy, samemu stając się oprawcą. Np. w pedofilii.

  Tak kończy się wieloletnie podkręcanie ,a nie leczenie traumy narodowej Holokaustu. Kolejnym holokaustem, tym razem Palestyńczyków.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.