Zwykli obywatele o Chanuce w Sejmie

Opublikowano: 14.12.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1647

„Staropolską” polską tradycję zapalania w polskim Sejmie chanukowych świec zakłócił poseł Braun, gasząc je przed końcem Chanuki. Oburzył tym wszystkie partie w Sejmie, które zgodnie potępiły czyn posła. Jednak w internecie nie widać ani zgorszenia, ani potępienia tego czynu. Jako że nic mnie nie obchodzi, co o czymkolwiek myślą obce nam tak zwane „elity”, poszedłem do zwykłych ludzi zapytać, czy w polskim Sejmie w ogóle powinny się odbywać jakiekolwiek religijne uroczystości? I dlaczego akurat te? A nie na przykład „Święto rzodkiewki” z Meksyku albo Holi z Indii?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Piron 15.12.2023 16:52

    Świetna uliczna sonda, proponuję znacznie więcej takich filmików, ponieważ tylko w taki sposób niektórzy są w stanie oddzielić prawdę od politycznej poprawności.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.