Żołnierze USA będą patrolować Wrocław

Opublikowano: 19.09.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1965

To nie jest fałszywa informacja. Powiadomiły o tym media głównego nurtu. Żandarmeria Wojskowa USA, która na mocy umów polsko-amerykańskich stoją ponad polskim prawem, będzie patrolować ulice Wrocławia. Czy to test sprawdzenia, jak Polacy zareagują na praktykę stosowaną w okupowanych państwach?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Fenix 19.09.2023 10:29

  Amerykańskie gó”wno się rozlewa po całej Europie ,polskich policjantów nie można zatrudnić ? Won do siebie Amerykanie nikt was tu nie potrzebuje ,wypieprzajcie do swojej Ameryki !Polacy nie potrzebują u siebie wojny ,a tam gdzie Amerykanie tam wojna na czele z waszymi gamoniami “wojna musi trwać”? Samobójcy z USA Haiti się kłania ta waszą broń którą użyliście na dwie wieże przy okazji strąciliście samolot z prezydentem Polski czyżby Rosjanie mieli tą samą broń co wy, dlatego Rosji nie podskakujecie tchórze , wolicie się posłużyć ukraińskim mięsem armatnim . USA to bandyci i zbrodniarze!

 2. Krisnow 19.09.2023 16:57

  W KONCU SĄ U SIEBIE /;/;/; POLIN JEST JUŻ OD DAWNA ICH ;/;/;/

 3. pikpok 19.09.2023 17:05

  Krisnow oni są tylko najemnikami pastuchów.
  ,,Strategia Syjonu” D. Reed
  https://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/PrzebiegProc.xsp?nr=1066

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.