Zamiary Obcych są dobre czy złe?

Opublikowano: 20.09.2023 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 993

Jakie są zamiary Obcych? Czy kosmici są dobrzy, czy źli? Dziś o kosmitach nieco bardziej filozoficznie: czy możemy powiedzieć cokolwiek pewnego o naturze, celach i moralności cywilizacji, które wyewoluowały w warunkach zupełnie odmiennych, niż ziemskie? Gościem programu był Marek Żelkowski – pisarz SF i autor audycji „Bibliotekarium”.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. walter667 23.09.2023 02:22

    Każda narracja pada. Wpierw przybyli ale się ukrywają…pod ziemią, czyli jak mam to rozumieć, przelecieli pół galaktyki i siedzą w tunelach pod ziemią ? Teraz znów tu są, ale przylecieli z kosmosu, więc to samo – potrafią przelecieć setki galaktyk, mijając tysiąc planet jak ziemie i możliwe że cywilizacji, a uparli się na ziemian…raz chcą nas zniszczyć (po co?), innym razem eksploatować nasze zasoby i “złoto” (to tylko tu jest a na 9 tysiącach innych planet nie ?), no i trzeci wariant to może pomóc nam. Tylko że są widocznie tak zacofani galaktycznie, że nie wiedzą jak to zrobić, nie umieją w hipnozę, rasy mające powiedzmy 100 tyś lat nie potrafiły do tego czasu wypracować jakiejś broni która umożliwiłaby nahipnotyzowanie nas albo przekonać 99,99% społeczeństwa jakimiś faktami…to chyba wniosek nasuwa się jeden – toto coś istnieje tylko w naszych umysłach i ładnie się sprzedaje, za dulary oczywiście.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.