Wywiad z pobitymi Polakami

Opublikowano: 02.09.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 2397

https://www.youtube.com/watch?v=_ebFxc9RXyQ

Polacy, ofiary pobicia na Bulwarach Wiślanych przez rzekomych „obywateli Gruzji”, którzy zmuszali ich do wypowiadania po kolei banderowskiego pozdrowienia „Sława Ukrajini!”, porówywalnego z niemieckim „Sieg heil!”, opowiadają w rozmowie ze Zbigniewem Stonogą swoją wersję wydarzeń.

Źródło: YouTube.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. JedynaDroga 02.09.2023 12:49

    Sprawa będzie zataczała coraz szersze kręgi, Stonoga posiada ponad 550 tysięcy subskrypcji, film w ciągu kilku dni obejrzało ponad 90 tysięcy osób. Może przynajmniej do części osób dotrze w jakim niebezpieczeństwie znaleźliśmy się otwierając granicę i jak rząd tuszuje niewygodne fakty.

  2. replikant3d 02.09.2023 16:00

    JedynaDroga, a myślisz że po co uchwalono to nowe ,,prawo,, medialne? Właśnie do ,,kneblowania,, , niewygodnych informacji. Założymy się że szybko to wyciszą? Co to jest 90 tysi do kilkunastomilionowego narodu? Tyle co nic. Nie zapominaj że jest masa rządowych ,,trolli,, internetowych.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.