Wstrzymano przekazywanie uciekinierów KRLD

Opublikowano: 19.04.2012 | Kategorie: Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 358

Władze Chin podjęły decyzję w sprawie wstrzymania wydania Korei Północnej uciekinierów, w ten sposób realizując prośbę rządu Korei Południowej. Najprawdopodobniej jest to związane z niedawnym startem północnokoreańskiej rakiety z satelitą, potępionym przez Radę Bezpieczeństwa ONZ, którego stałym członkiem są Chiny.

Przypadki ucieczki przez granicę koreańsko-chińską mają miejsce codziennie, niekiedy granicę przekracza 30 osób dziennie.

Rząd Republiki Korei wielokrotnie prosił Chiny o wstrzymanie przekazywania Pjongjangowi północnokoreańskich obywateli, którzy nielegalnie przekroczyli granicę, jednak Chiny będące najbliższym partnerem KRLD wcześniej odpowiadały na te prośby odmową.

Źródło: Głos Rosji


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. migel 19.04.2012 10:30

    “Władze Chin podjęły decyzję w sprawie wstrzymania wydania Chinom uciekinierów” – proszę poprawić to zdanie, jak również “Rząd Republiki Korea” na Republiki Korei.

  2. memento 19.04.2012 13:17

    Wszyscy tytani myślenia zostali w rządzie, stąd te braki w redakcji. 😀

  3. ananasxxx 19.04.2012 14:28

    (Komentarz usunięty – spam.)

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.