Wolność i odpowiedzialność w zawodzie lekarza

Opublikowano: 04.05.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 972

Od samego początku pandemii COVID-19 nie było żadnych merytorycznych podstaw do rozwiązań, jakie wdrażano. Nie chodziło o prawdę, lecz o zastraszenie ludzi. Średnia wieku zgonów w Bergamo we Włoszech wynosiła 81 lat, pół roku powyżej średniej naturalnej liczby zgonów na tamtym terenie. Trzeba było wyciągnąć proste wnioski z prostych faktów, a tego nie robiono. Tylko niektórzy ośmielili się zająć należne stanowisko i zaczęli kwestionować absurdalne decyzje. Ci ludzie mają dzisiaj postępowania karne inicjowane przez Izbę Lekarską. Zawód lekarza, podobnie jak zawód strażaka, jest związany z ryzykiem zawodowym, dlatego lekarze nie powinni odmawiać przyjmowania pacjentów ze strachu przed chorobą.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.