W tym kraju nigdy nie będzie normalnie

Opublikowano: 05.06.2023 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1086

Zobaczcie, jakie wydarzenie stało się medialną informacją nr 1 w Polsce, rozdmuchaną przez media — marsz Tuska! Przeciwko polityce rozdawniczej i drożyźnie nikt nie wychodzi masowo protestować, ale gdy obywatele mają zostać wykorzystani politycznie przez PO — walą tłumy. Czy nie możemy być apolityczni, niepodzieleni na PO-PiS, i protestować razem dla Polaków, przeciwko polityce rządu?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. niecowiedzacy 07.06.2023 01:29

    Ludzie czemu wy się pultacie? Obojętne kto rządzi lub będzie rządzić, można być pewnym wynikającym z 34 letniego doświadczenia iż będzie coraz gorzej. Jesteśmy przeznaczeni do likwidacji tylko wszelkiej maści politycy nie mają odwagi powiedzieć tego jawnie. Chcą spić resztki tego co jeszcze zostało, za to im płacimy. Sami sobie dobrowolnie nałożyliśmy kaganiec, więc szczekajmy puki jeszcze możemy.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.