Ukraina wypowiedziała wojnę handlową Polsce

Opublikowano: 20.09.2023 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1371

Polska utworzyła kanały transportu ukraińskiego zboża, które wciąż działają i przewożą dwa razy więcej zboża niż wcześniej, lecz odmawia dalszego zalewania Polski skażonym zbożem o dumpingowych cenach wykańczających naszych rolników. Mimo to Ukraina wypowiedziała Polsce wojnę handlową, składając na nią skargę do Światowej Organizacji Handlu, oraz nałożyła odwetowe embargo na produkty z Polski.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. replikant3d 20.09.2023 19:39

  Całe Ukry….Im szybciej się wyniosą z tego kraju tym lepiej. Niech inne narody przekonają się jakie są Ukry..

 2. rici 21.09.2023 09:14

  Wlasnie slyszalem w niemieckim radiu, ze Polska zerwala dostawy i tranzyt broni na Ukraine.
  Ale w polskim radio cisza na ten temat.

 3. Krisnow 21.09.2023 09:17

  Polscy politycy doskonale wiedzieli co robią pomagając ukrom. To jeden wielki teatr dla gawiedzi. Za kulisami tego teatru globaliści robią miliardowe interesy naszym kosztem. Kto tego nie dostrzega jest po prostu idiotą ;/

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.