Traktat WHO narzędziem wojny z ludzkością

Opublikowano: 17.05.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1098

Traktat WHO jest narzędziem do wykorzystania służb mundurowych przeciwko obywatelom. Wystąpienie porucznika Jakuba Kuśpita na konferencji dotyczącej globalnego traktatu anty-pandemicznego WHO zorganizowanej przez Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców, która odbyła się 22 kwietnia 2022 r. w Warszawie.

16

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. kirysek 17.05.2022 17:24

    Udostepniajmy

  2. Admin WM 17.05.2022 17:39

    Koniecznie kierując na nasz portal i nie zapominając o dołączeniu linków do poradnika jak na niego wejść – https://ziom.top i https://tiny.pl/96x9n

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.