To zaszło już za daleko!

Opublikowano: 14.10.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 2366

Jesteśmy świadkami największego piekła sprawianego cywilom, cały świat przygląda się temu i nikt nie reaguje. Organizacją HRW potwierdza, że Izrael narusza prawo humanitarne cywilów, używając białego fosforu. Palestyńscy cywile nie są odpowiedzialni za działania Hamasu, w których nie brali udziału. Odcięto im wodę, gaz, prąd, zaopatrzenie w żywność — czyli skazano na śmierć z głodu i pragnienia. Na dodatek Izrael jawnie odmawia udzielania palestyńskim cywilom jakiejkolwiek pomocy humanitarnej. Nawet na Ukrainie nie doszło do czegoś takiego. Bo Izraela nie obowiązują żadne normy moralne?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. emigrant001 14.10.2023 17:44

  żymianie to największa plaga naszego świata.

 2. replikant3d 14.10.2023 18:27

  No cóż…są bezkarni bo trzymają w swoich łapach wszystkie finanse świata. I kto im co zrobi? Pieniądz rządzi światem, a oni rzadzą pieniądzem..

 3. KubaD. 14.10.2023 22:35

  Aż się proszą o atomówkę, gdzie teraz są ci wszyscy groźni muzułmańscy terroryści, którzy atakowali dookoła świata?
  Oni wszyscy są sponsorowani przez żydów, więc ich nie ruszają.

 4. MasaKalambura 15.10.2023 09:43

  Wstrząsające jest milczenie arabów. Ciekawe jak długo potrwa.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.