Terror maseczkowców w pociągu

Opublikowano: 25.10.2021 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 2658

https://www.youtube.com/watch?v=Io8hOzTrREY

Marek Majcher (Marecki) dziennikarz społeczny znany pod pseudonimem „Czujny”, jadąc pociągiem trafił w nim na „przedział covidian”. W nielegalny sposób został zatrzymany pociąg przez konduktora, który przedstawił się jako „Gienek Śmietana” i wezwał Policję, bo Czujny nie miał maseczki na twarzy mimo, że mówił konduktorowi, że jest to nielegalne, a poza tym ma zwolnienie z noszenia jej. Konduktor jak i niektórzy pasażerowie byli agresywni, terroryzowali go, nie przyjmowali do siebie żadnych argumentów. Taka jest rzeczywistość, widać co zrobił ludziom telewizor z mózgu. To jest dramat.


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. neras 25.10.2021 14:33

    To są straszne rzeczy co się wyrabia „nie masz praw my tu mamy prawa” .To napuszczanie ludzi na siebie to jakiś horror jak ludzie maja wyprane mózgi.Ci ludzie obudza się pewnego dnia z ręka w nocniku i zobaczą jak zostali wyd…ni przez system.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.