Tak wygląda rzeczywistość

Opublikowano: 16.12.2012 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Tak wygląda rzeczywistość

Liczba wyświetleń: 511

Streszczenie obecnej sytuacji , którą ciężko jest nam czasem zauważyć zza rutyny dnia powszedniego – jak kreowana jest nasza “rzeczywistość” , kto i dlaczego to robi i jaki to ma wpływ na nas. MANIPULACJA informacją jest MANIPULACJĄ “środowiskiem” – MANIPULUJĄC środowiskiem można MANIPULOWAĆ POKOLENIAMI – masami…


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. beth 16.12.2012 09:04

    Jest to wielce pouczający zestaw informacji niezwykle potrzebny do uświadamiania ogółu społeczeństw !!!!!!

  2. Majster 16.12.2012 20:33

    Najbardziej boli ta niemoc.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.