Tajne porozumienie ludzi z kosmitami

Opublikowano: 21.09.2023 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 939

Po bezpardonowym zestrzeleniu kilku obcych pojazdów latających i zdobyciu zaawansowanej technologii rząd stwierdził, że bardzo opłacalne jest ustanowienie kanałów komunikacji z obcymi istotami. Jednym z pierwszych projektów mających zaradzić tej sytuacji był projekt Sigma. Sigma to Joint venture założone w 1952 roku przez konsorcjum NSA/CIA. Kręgi konspiracyjne nawiązują do tego przedsięwzięcia i obejmują „Traktat TAU ​​IX o ochronie ludzkości” (jak nazywa to dr Dan Burisch), „Traktat Greada” oraz „Porozumienie Edwardsa”, nazwane na cześć bazy sił powietrznych, w której odbyło się spotkanie upamiętniające podpisanie przez USA porozumienia z szarakami. Głównym celem było utorowanie drogi dla znaczącej i produktywnej komunikacji między ludźmi i kosmitami. Niestety, prawie beznadziejna kontrola szaraków wymknęła się spod kontroli. Dzisiaj najchętniej pozbyto by się ich z Ziemi, ale prawdopodobnie jest to już niemożliwe, gdyż szaraki produkując hybrydy zajęły główne stanowiska na świecie w rządach, religiach, instytutach naukowych. Chcesz wiedzieć więcej?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.