Śledzą nas 24 godziny na dobę

Opublikowano: 07.11.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1761

Skarbówka kontroluje konta bankowe podatnika. Bez zgody i wiedzy sprawdzają, skąd ludzie posiadają pieniądze i jak je wydają. Nie ma już żadnej prywatności. Co ma z tym wspólnego Klaus Schwab. Co można z tym zrobić?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. pikpok 07.11.2023 14:02

  ,,Tresowane małpy” zadowolone z przygłupawych filmików i gierek dzięki 5G, a na oddziałach neurologii coraz więcej pacjentów.
  ,,Sterowanie wiązką to technologia umożliwiająca antenom 5G Massive MIMO stacji bazowych na kierowanie transmisji radiowej do konkretnych użytkowników i urządzeń, zamiast rozpraszania jej we wszystkich kierunkach.”
  https://www.emfexplained.info/pol/?id=25916

 2. kufel10 08.11.2023 02:22

  Pamiętajcie, że jest 35 milionów Polaków do skontrolowania, każdy ma więcej niż jedno konto, przyjmijmy 100 milionów kont. A ilu pracowników skarbówki zajmuje się ich sprawdzaniem? Nagle mają mniej pracy w innych działach i sprawdzają konta? wiem z pewnego źródła że i w US były zwolnienia i panie są przeciążone. Przestańcie wierzyć we wszystko co piszą. zakup wycieczki na teneryfe czy starego ałdi to nie powód do kontroli.

 3. pikpok 08.11.2023 10:36

  kufel10, teraz są inne technologie i inne możliwości, wszystko w jednym systemie i łatwo dostępne. Nawet w tak “zacofanej” Rosji https://wiernipolsce1.wordpress.com/2023/11/05/rosja-zbiorowego-putina-w-czolowce-globalistycznej-antyludzkiej-agendy/
  A ,,tresowane małpy” zadowolone z przygłupawych filmików i gierek. Widać podoba im się system sprawdzony w Chinach .

 4. rici 08.11.2023 11:12

  Te wszystkie systemy sa od dawna testowane, niewazne czy to jedna wersja komunizmu w Rosji, czy inna w Chinach, czy idiokracja w USA.
  Te systemy sa testowane po to by sprawdzic w ktorym ludzie beda lepszymi niewolnikami, ktora rase ludzka jest lepiej zmanipulowac.

 5. replikant3d 08.11.2023 17:53

  kufel10, dzięki sztucznej inteligencji jest to jak najbardziej możliwe. A taki algorytm potrafi kontrolować wszystkie konta w czasie rzeczywistym. Dowolną ilość kont.

 6. kufel10 08.11.2023 20:24

  Panowie wręcz mi się wierzyć nie chce że archaiczna skarbówka korzysta z pomocy sztucznej inteligencji. Ja miałem raz blokadę konta firmowego ale to był błąd ludzki (interpretacji), panie ze 2-3x dzwoniły do mnie i przepraszały, ewidentnie było to działanie ludzi.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.