Rząd straszy rolników

Opublikowano: 24.02.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1347

Dwie rozmowy redaktorów portalu Strajk.eu o reakcjach rządów Polski, Ukrainy i hejterów na protesty rolników.

Wygibasy władzy wokół rolniczych protestów byłby śmieszne, gdyby nie były groźne. Te pomrukiwania, że oto są zdrajcy Polski, że forsują putinowską narrację, że najpierw Ukraina a dopiero potem polscy rolnicy, kompromituje rząd. Niczego się Tusk i jego koledzy nie nauczyli na błędach PiS-u.

Patrzymy nie tyle na protest rolników, ile na nienawistne reakcje tzw. klasy średniej, a dokładnie rzecz ujmując fajnopolactwa, które głęboko gardzi każdym, kto nie jest nimi. Zastanawiamy się, czy fala hejtu i zwykłej nienawiści z tej grupy to akcja zorganizowana, czy spontaniczna. Na koniec opowiadamy o dziecinnych zabawach rządu ukraińskiego wobec polskiego. Boki zrywać.

Źródło: YouTube.com [1] [2]


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Admin WM 24.02.2024 09:37

  Pamiętacie film „Szach-mat dla ludzkości”?

  https://wolnemedia.net/szach-mat-dla-ludzkosci/

  Tam była mowa, że utworzeniem rządu światowego NWO, rządzące partie będą z premedytacją wkurzać ludzi, aby chcieli zlikwidować partie polityczne. Koalicja PiS-u już się skompromitowała wszechwładztwem, korupcją, niepraworządnością, łamaniem prawa i szczuciem, teraz pora na koalicję PO, która popchnie do przodu „zielony ład” zapoczątkowany przez PiS. Potem wygra kontrolowana opozycja (jest tylko jedna opozycja antysystemowa pokazywana w wielkich mediach), która zdradzi wyborców i poprze rząd światowy.

  To nie samo parcie do władzy — chcą ludziom obrzydzić partie polityczne, by poparli antysystem, który poprze rząd światowy jako panaceum na sztucznie tworzone przez polityków kryzysy.

 2. Katana 24.02.2024 11:53

  Admin WM. To cel główny (w tym zakresie). Pośrednio ma to służyć bylejakości w społeczeństwie, sparaliżowaniu podejmowania inicjatyw. Bo raz, że przykład idzie z góry (mimo, że najważniejsze kroki są i tak niejawnie podejmowane przez rząd) a dwa to, że nie ma sensu bo i tak wszystko niebawem runie.

 3. rozrabiaka 24.02.2024 12:21

  @admin to podkreślam: “Potem wygra kontrolowana opozycja (jest tylko jedna opozycja antysystemowa pokazywana w wielkich mediach)”

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.