Promieniujące skały – energia za darmo

Opublikowano: 06.12.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 780

W późnym średniowieczu nagle i nieoczekiwanie odkryto wielką różnorodność niezwykłych „promiennych skał”. Odkrycia te pojawiały się w górskich regionach Europy Środkowej w nieustannych falach. Olśniewające zielone i niebieskie mineralne światło było widoczne wśród górskich skał po zachodzie słońca. Światło było jasne, znacznie przewyższające najjaśniejsze światło księżyca w pełni. Jak je wykorzystywano? Co wiedzieli o nim Jezuici?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. replikant3d 06.12.2023 18:10

    I zapewne globaliści zrobili wszystko by je zebrać i ukryć ten fakt. Dlatego teraz jest o tym cisza. jak zwykle….

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.